» timetables

timetable » Breaking Dawn

25. září 2014 v 17:55 | © daily-you.blog.cz
Byla jsem požádána o rozvrh a Twillight sagou tak tu je :-).

© 2014 daily-you.blog.cz

timetables » Teen Wolf & Game of Thrones

23. srpna 2014 v 12:13 | © daily-you.blog.cz
Tak jo,pár vyžádáných rozvrhů.Snad se líbí a čekám jen na vaše další nápady ;-).
.
© 2014 daily-you.blog.cz | KLIKNUTÍM NA JEDNOTLIVÉ OBRÁZKY SE VÁM ZOBRAZÍ SKUTEČNÁ VELIKOST

timetables » Arrow,Pretty Little Liars,The vampire diaries & THE 100

12. srpna 2014 v 13:14 | © daily-you.blog.cz
Nechci Vám způsobovat nějaké trauma ,že za pár týdnů už je škola :-D,ale já už měla chut' dělat nějaké rozvrhy,že tu jsou.Nejvíc se mi líbí asi rozvrh s Arrow a TVD ,takže počítám s tím že si jeden z nich vytisknu ( nebo oba dva :-D ). S kým by jste chtěli další rozvrhy ? Co by jste řekli na objednávku rozvrhů ?
.
.
© 2014 daily-you.blog.cz | KLIKNUTÍM NA JEDNOTLIVÉ OBRÁZKY SE VÁM ZOBRAZÍ SKUTEČNÁ VELIKOST

Rozvrh hodin » Holland Roden 001

11. března 2014 v 19:00 | annie.
Po sto letech tu přidávám i jeden rozvrh.A když píšu po sto letech,myslím to smrtelně vážně.Začalo to tím,že jsem byla požádána udělat grafiku s Holland a skončilo to tím,že jsem to hodně podělala :-D.Asi hodinu jsem váhala nad tím,jestli to zveřejnit,ale nakonec to je tu.No,snad to aspoň někomu bude vyhovovat :-).

» KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK ZOBRAZÍTE ROZVRH

Timetable » Lana del rey 01

31. ledna 2013 v 16:35 | annie.
Možná jsem se opět uráčila sem přijít,fakt možná.Poslední dobou mě nebaví fakt nic.Na blog se mi chodit ani nechtělo,nic mě tu nelákalo.No,ale jelikož za týden odjíždím ( později dodám info ) tak si myslím,že by se to aspoň tady mohlo trochu poupravit,aby se zase na příští podívání mohla usmívat.Doufejme.Takže vám přidávám rozvrh hodin s LANOU DEL REY.Nechtěla jsem,aby byl smutný takže jsem nakonec přidala hrozně moc barev :D,ale to určitě nejde poznat ....
» full view « © 2013 daily-you.blog.cz

Rozvrh hodin » selena gomez 0.1

22. srpna 2012 v 20:12 | annie.
Nejdřív se chci omluvit,že jsem tu menší dobu nebyla,ale konečně za celé prázdniny jsme tento týden někam vyjeli daleko,a bylo to fajn.Bylo to poprvé co konečně jsem si ty prázdniny pořádně odpočinula a nabrala energii.Chci se jinak omluvit,že na vaše komentáře neodpovídám,ale nechám to zřejmě na pátek nebo na víkend.Musím toho hodně udělat,tady na blogu - jak nastavit designy tak je vyrobit ( mimochodem moc jste mě potěšili novými objednávkami ♥ ) ,a chci tím i oznámit,že mám jeden rozpracovaný VOLNÝ layout s Miley Cyrus.Poté ještě malá informace k rozvrhu » plnou velikost zobrazíte kliknutím pravého tlačítka " otevřít obrátek " :).Je docela malý,ale ono se vám to tam nějak smrskne :)

© 2012 daily-you.blog.cz // annie.

» Klesá návštěvnost :(,sakra .. ale i tak vás mám moc ráda ♥ ,kteří sem chodíte často i ty,kteří jsou tu poprvé.

Timetable Nina Dobrev no.1

28. dubna 2012 v 11:25 | Annie
Jeden takový obludný rozvrh,který jsem dělala včera navečer.Mně se to teda absolutně nelíbí :D a vám ? :)
Zdroj není tolik viditelný tak doufám,že nebude nijak vadit ;). + Je nějaký změnšený,zřejmě mojí stránkou tak kdyžtak si ho zvětšte pravou myškou a " OTEVŘÍT OBRÁZEK " :)

Timetables>>mix no.1

3. září 2011 v 19:42 | Bea
Nevím jak se tomu dá říct,ale budiš rozvrhy hodin?Jsou takové šuré a většinou s celebritou.Ale doufám,že postačí protože jsem s tim strávila asi 4 h.?Nevim.Prosím nemaž můj zdroj-bylo by ti to k ..

Jinak za chvilku dám hodnocení z kontroli.
 
 

Reklama