» templates

template » PSD #01

1. srpna 2015 v 11:42 | © daily-you.blog.cz
Po roce jsem se pustila opět do dělání free šablonek, tentokrát ve formátu PSD. V celém článku se můžete podívat na náhledy jak šablonka vypadá a budu ráda, když mi napíšete do komentářů jestli máte rádi tento typ grafiky :)

templates » normal,photo of the month, affiliates icon

16. srpna 2014 v 13:06 | © daily-you.blog.cz
Pár obyčejných šablonek k volnému použití kam chcete :-).Přidala jsem tam nějaké vlnky .. no,moje první :-D.

Šablonky » selena gomez 03

26. dubna 2014 v 22:57 | annie.
Nějaké šablonky se Selenou :-).Ted' se jdu pustit asi do toho videotutoriálu,snad to bude stát za to ;-).
• Dneska jsem se pokoušela o design,dopadlo to hrozně :-D ..

Šablonky » Mila Kunis 001

24. února 2014 v 16:56 | annie.
Byla jsem požádána jestli bych nemohla udělat grafiku s Milou,a samozřejmě že jsem se toho chopila :).Jsou skoro ve všech baravách,některé jsou kombinované.Snad se líbí :).
A samozřejmě jsem nahrála na uloz.to i pfi soubor,díky kterému můžete v Photofiltru změnu barvu šablonky :).
/ PRO STAŽENÍ KLIKNĚTE NA OBRÁZEK / - ostatní jsou v CČ :).

Šablonky » # 8

4. srpna 2013 v 17:50 | annie.
Vážně se omlouvám,že tady tak strašně chybím,ale fakt na notebook,mám minimální čas ,ale baví mě to tu stále,tak na mě nezapomínejte :).Zítra přidám můj připravovaný článek " mé tajné grafické začátky " a i v nejbližší době další objednaný design s Demi Lovato + konečně udělám objednanou grafiku ;). PS: dnes spí u nás kamarádka,takže na případné komentáře odpovídám až zítra.

No a ted' tedy k těm šablonkám :D.Byl to takový menší nápad,protože stejnou šablonku jsem dělala na ten můj připravovaný a už zmiňovaný článek MTGZ ;).Akorát tady jsem přeci jenom něco dodělala :D.
NELÍBÍ SE TI BARVY ? STÁHNI SI SOUBOR A UPRAV SI V PHOTOFILTRE BARVU ŠABLONKY PODLE SEBE :) / klikni na odkaz
» Šablonky v cč ve více barvách ke stažení.

Šablonky » celebrities 01

16. července 2013 v 8:00 | annie.
PROSÍM HLASUJTE PRO BEB. TADY: http://ian-somerhalder.blog.cz/1307/autogram-harryho-stylese-hlasovani ,ona chce autogram a já ji to strašně přeju at' to vyhraje !! Pomocte ji k výhře,prosím! RÁDA VÁM TO OPLATÍM ;)

Takže tu mám šablonky s několika celebritami :).No,jsou snad ve všech odstínech všechny ve složkách,a můžete používat libovolně.Celkem se mi líbí,protože nejsou přeplácaný jak já jsem zvyklá dělat :D.Snad je někdo využije :DD.A každopádně já tu nejsem,tohle je PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK,protože spim se sestrou na chatě :).Vrátím se dnes odpoledne a něco přidám.Mějte se,ahoj.
.
.

Šablonka » little mix 01

14. února 2013 v 9:56 | annie.
Někdo mi psal,že bych mohla udělat šablonku s LITTLE MIX,tak jsem se aspoň pokusila :).Není nádherná,já vím :D,ale příště to bude lepší,slibuju :))!
( kliknutím na šablonky,se ti zobrazí šablonky bez obrázku )
© 2013 daily-you.blog.cz // annie.

Šablonky » lucy hale 01

1. února 2013 v 16:12 | annie.
Normálně dneska brouzdám úplně NORMÁLNĚ po blocích a najednou mě něco strašně moc potěší.Krissi* z blogu gra-sis.blog.cz napsala inspiraci o mých šablonkách ( zde se můžete podívat na článek ).Je to fakt hrozně milý a moc děkuju,strašně to člověka potěší.No takže mě napadlo,že se znovu do dalších pustím,když se tak líbí :D:D.Tyhle jsou trochu jarní,ale při tomhle počasí skoro ideální :D.Strašně moc jsem chtěla tvořit něco s kytičkama a novým ( tedy aspoň nově zveřejněným ) photoshootem Lucy.Strašně mě začínají bavit,jedna mi sice trvá asi tak 20 min. :DD, ( strašně dlouhá doba .. ) ,ale v budoucnosti těch šablonek tady vysoce přibyde.S KÝM BY JSTE CHTĚLI DALŠÍ ŠABLONKY ? NĚJAKÉ NÁPADY ?

( kliknutím na šablonky,se ti zobrazí šablonky bez obrázku )
© 2013 daily-you.blog.cz // annie.

Šablonky » selena gomez 02

21. ledna 2013 v 17:44 | annie.
Hello my darlings ! <333 at' nezačínáme furt a tou stejnou větou :D.Udělala jsem nějaké šablonky se Seleninim photoshootem,tak snad se vám líbí :).Já si jdu " zase " lehnout,bylo a je toho furt nějak moc.Chodím spát v jedenáct a vstávám v sedm.Divnej režim.Mimoto se zítra pokusím dodělat nějak to menu,které vypadá jak po nějaké havárii :D.Mějte se :-*


( kliknutím na šablonky,se ti zobrazí šablonky bez obrázku )
© 2013 daily-you.blog.cz // annie.

Šablonky » # 7

12. prosince 2012 v 9:50 | annie.
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ
Ahoj :) přidávám vám tu slibované šablonky.Mám v úmyslu udělat zítra nějakou objednanou grafiku,jelikož fakt už je to tam dlouho :D! No,ale k věci - dneska tu nejsem,protože mám zejtra svátek ( ANO,JSEM LUCIE a nepiště mi,že upiju :D:D ) ve čtvrtek nemá nikdo čas,tak tot' vše :).Vzhledem k tomu,že to píšu ted' navečer v úterý,tak se nedivte že je to napsané tak všelijak :D,jsem trdlýn nó.

Šablonky v CČ
 
 

Reklama