» ordered layouts

ordered layout » { sweetjenner.blog.cz }

16. listopadu 2015 v 15:33 | © daily-you.blog.cz
preview // type: wardrobe // satisfaction: 85% // SJ // duration: 4h // status: zatím nenastaven


popisek přidám později

ordered layout » { shows-nick.blog.cz }

30. října 2015 v 15:40 | © daily-you.blog.cz
preview // type: wardrobe // satisfaction: 95% // S-N // duration: 4h // status: zatím nenastaven

Po takové menší pauzičce jsem zpět s dalším layoutem, tentokrát s Victorií Justice a Arianou Grande. Snažila jsem se o světlé barvy, tak snad mi to vyšlo :D už jsem nechtěla, aby jste tady stále trpěli tmavé barvy na layoutech :D. No, nakonec mi ke konci něco chybělo, tak snad nevadí že jsem si "vypůjčila" nápad diamantových srdíček od FoXx :).

ordered layout » { gos-fan.blog.cz }

27. října 2015 v 20:40 | © daily-you.blog.cz
preview // type: normal order // satisfaction: 85% // G-F // duration: 6h // status: zatím nenastaven

Další starší objednávka. Přiznám se, že jsem se děsně bála :D, neměla jsem žádné nápady. Momentálně vůbec nemám představu jestli se admince bude vůbec líbit :). No uvidíme.. Hned jak jsem viděla fotky, napadl mě "fotomontážový" design. tenhle typ se dělá strašně dlouho, ale miluju pak ty výsledky :3. S tímto jsem docela spokojená, akorát jsem asi hodinu hledala pozadí a draka :D. Už mě asi nic nenapadá. Jsem zvědavá na vaše názory :).

ordered layout » { sebastian-vettel-fans.blog.cz }

26. října 2015 v 22:20 | © daily-you.blog.cz
preview // type: normal order // satisfaction: 70% // S-V-F // duration: 2h // status: zatím nenastaven

Po dvou měsících jsem se konečně odhodlala udělat tuhle objednávku :). Neměla jsem k tomu ze začátku vůbec žádné nápady, koneckoncům ráno jsem si v posteli zrealizovala v hlavě a docela to zafungovalo :D. K tomuto blogu jsem se snažila spíš o jednoduchost, takový webový styl, čeho jsem si třeba všimla je, že poslední dobou se dost vztahuju k tmavým barvám, co se tedy týče objednávek, tak doufám, že se mi příště třeba podaří světlá kombinace :).

ordered layout » { hadid-delevingne.blog.cz }

18. října 2015 v 19:46 | © daily-you.blog.cz
preview // type: wardrobe // satisfaction: 90% // H-D // duration: 4h // status: zatím nenastaven

Po dvou týdnech mě tu máte zas :D a konečně jsem se pustila do dalších objednávek. Tahle objednávka mi snad přišla skoro jako poslední, mám tam mnohem starší objednávky, jenže na tuhle jsem měla tento týden chuť a nechci zbytečně dělat v momentě design, u kterýho jenom sedím a nevím si rady. Nakonec vždycky najdu nějaký nápad, ale chvíli to trvá no.. :) Každopádně takto mám rozdělané další 2 designy, tak doufám, že je příští týden dokončím ;-). No a co vůbec k tomu napsat :D. Už jsem docela trapná s tou hnědou, že ? :D No mam ji hrozně ráda, to mi nevytýkejte, hlavně fotky se hodně hodily do těch barev a hnědá mi prostě připomíná podzim :D. Nic originálního v tom nehledejte, dala jsem tam typické lístky a už to dál neřešila :). Snad o prázdninám bude více designů ( P.S. možná i nový layout sem na blog, aktuální se mi prostě nelíbí :D )

ordered layout » { holland-r.blog.cz }

27. září 2015 v 23:13 | © daily-you.blog.cz
Zdravím všechny♥
Na ask mi přišla otázka, zda li budu nabírat wardrobe apod. a jelikož mám jedno wardrobe dlouhou dobu neaktivní tak uvolním místo někomu, kdo by třeba o to rád stál. Pokud by jste měli zájem můžete mi do komentářů klidně napsat, prosím, pište mi o zájmu jen tehdy, kdy váš blog je aktivní a delší dobu už funční, s těmi novými nemám moc dobré zkušenosti a hned skončí nebo zůstanou hodně dlouhou dobu neaktivní :(.

preview // type: wardrobe // satisfaction: 80% // H-R // duration: 4h // status: zatím nenastaven


A jestli mám napsat něco o designu :-D.. Jsem teď trochu línější a zpomalenější, začla jsem na designech teprve až dnes, jelikož mě od pátku trápila rýma a takový ty další příznaky, který teď na podzim jsou docela častý, takže moje představa :,,zvládnu dva" už vymizela :D. Nicméně s tímto designem jsem se párala už nějak od rána, byla jsem hrozně bez nápadů a myslela jsem si že už se fakt na tu vykašlu, tak jsem si tam začla dělat barevný nápisy a fakt to zabralo :-D. O konečném výsledku ani nevím co říct, nemám vůbec tušení jestli se mi líbí nebo ne :(. Ta barevnost snad a ty fotky :). No a snad nebude nakonec vadit, že jsem přidala do volného místa soc. ikonky :)

ordered layout » { actresses.blog.cz }

20. září 2015 v 16:36 | © daily-you.blog.cz
» Co se tu vůbec momentálně děje a info o mé aktivitě
Nechtěla jsem kvůli tomu psát samostatný článek vzhledem k tomu, že jsem se dost už vypsala v tom předešlém, ale ráda bych vám vysvětlila pár věcí, přece jenom proto, že od minulého týdne se to tu krapet změnilo :-D.
Začnu asi tím, že jste si mohli povšimnout, že už "nemám" design. Kdo mě zná, už určitě ví, že mi v hlavně hráblo a nesnášela jsem koukat už 2 a půl měsíce na tu stejnou věc :-D. Snažila jsem se několikrát o nějaký hezký design, ale bohužel se tomu tak nikdy nestalo, nebo nemám nápady. A pak vemu objednaný layout a nápadů mam neskutečně. Co se to se mnou děje, fakt nevím :-D. Takže prosím, přežijte to tady chvíli s tímhle obyčejným hnědým plátnem s akcentem růžové :).
Druhou věcí - měla jsem tu už několik dotazů a komentářů ať nekončím apod. Nikde jsem nic takového nepsala :-D, každopádně grafika mě pořád hrozně baví, nehodlám skončit, i přesto, že jsem psala v minulém článku že grafiku můžu dělat jen o víkendech, tak vše zůstává stejné :). Budete tu postupně zase vídat i jiný druh grafiky než layouty, ale to se raději nechte překvapit :).

» A konečně další objednaný design!

preview // type: wardrobe // satisfaction: 98% // actresses // duration: 6h // status: zatím nenastaven

Co se týče designu.. :-D dělala jsem ho asi 4x, ale myslím, že konečný výsledek stojí za to, a vůbec mi nevadí, že jsem se s ním dělala zhruba měsíc ( s touto verzí "jen" 6h :D ). Sice nepatří moc mezi světlejší, ale tak snad to nebude vadit :).

ordered layout » { lucyhale-only.blog.cz }

13. září 2015 v 15:02 | © daily-you.blog.cz
Nemám nějak nápad co napsat, koncem prázdnin jsem tu chyběla, a teď docela taky dlouho a asi ne kvůli tomu, že by se mi nechtělo, ale kvůli času apod. S přidáváním to teď bude takový dost ubohý, vzhledem k tomu, že na intru mi funguje notebook hrozně špatně, a pořád jsem nepřišla na to proč :-D. Tak jo ve zkratce - designy můžu dělat jen o víkendu ( a to jsem vlastně vůbec ráda, že o víkendu žiju a stejně ho celý skoro prospím.. ). Rozhodně blog zase nemíří ke konci, jen to teď bude takový dost těžký no.. :). Design se mi stále na blog nedaří vytvořit, a to už tady chátrá 2 a půl měsíce. A stále mi ani nevadí :-D. Třeba někdy o nějakých prázdninách se mi podaří něco vytvořit :).

preview // type: wardrobe // satisfaction: 98% // LH-O // duration: 4h // status: zatím nenastaven


A ano, už mě chytla i podzimní nálada, a letní barvy už mi nic neřikaj, a ráda tvořím v tmavých barvách. Mám hrozně ráda hnědou barvu ( ať je zkombinovaná s jakoukoliv další barvou ) takže jsem se nadšeně pustila do layoutu. To je snad jedinej layout, který se mi po 3 měsících líbí :-D. A to jsem se bála, že nebudu mít žádnou představivost. Mám rozdělaný ještě jeden s Em Clarke, ale bojím se, že ho tento týden už nestihnu dokončit, no snad se na mě adminky ani vy nebudete zlobit :).

ordered layout » { eleanoriny-povidky.blog.cz }

19. srpna 2015 v 13:38 | © daily-you.blog.cz
preview // type: normal order // satisfaction: 93% // E-P // duration: 100h // status: nastaven

15. objednanej design JENOM za prázdniny :-D, nějak mi to připadá jako kravina, chtěla jsem si to spočítat, radši bych kdybych to nespočítala, teď si připadám jak nějakej bláznivej magor do dělání layoutů :-D. No což, každopádně jsem ráda přijala tuto objednávku, jelikož mi adminka poslala tyto dokonalé fotky tak jsem samozřejmě neodmítla :). Akorát dělání samotného layoutu bylo dost těžké, ač se tomu asi těžko věří, nemám nápady. Vážně ne :-D dělala jsem ho celý včerejšek, samozřejmě ne celý den. Příští designy budou s Miley Cyrus, Emilií Clarke a další :)

ordered layout » { flawless-emmaroberts.blog.cz }

17. srpna 2015 v 15:11 | © daily-you.blog.cz
preview // type: normal order // satisfaction: 96% // F-ER // duration: 3h // status: nenastaven
  • Slibovaný design s Emm :-). Chtěla jsem normálně napsat, že si myslím, že je to trochu jiný styl než dělám, ale zas přemýšlím nad tím, jestli vůbec nějaký styl mám :-D. Každopádně, když jsem viděla tyhle fotky s tím barevným pozadím hned jsem věděla, jak ho chci udělat a šel mi dokonce vcelku rychle :-). Budu ráda, když do komentářů napíšete jak se vám design líbí a doufám, že se admince bude líbit :).
    Zatím nevím s kým bude další design, nemám nic rozpracovaného, asi se nechte překvapit :-D :-)
 
 

Reklama