» avatars

avatars » victoria justice 02

6. září 2014 v 23:51 | © daily-you.blog.cz
Trošku mi uniknul fakt,že i předešlé avatary jsem dělala s Victorií Justice,jenže rozdíl je takový,že to bylo před rokem :-D.Achjo,vypadá to děsně -.- :-DD.Víc jich dělat nechci,to by bylo ještě víc katastrofální .. :-D:-)
..
© 2014 daily-you.blog.cz

..........................................................................................................................................
Jinak takové menší/větší info .. nějak jsem tak rozmýšlela a napadla mě jedna věc,že bych mohla přidávat každou sobotu videotutoriály.Co říkate ,využívali by jste to ? Kdybych to samozřejmě tak nějak chtěla zrealizovat,hodily by se nejdřív nějaké nápady ,právě na ty návody :-).Třeba vás něco napadne,budu vděčná za každý nápad :-)).
..........................................................................................................................................
Děkuju moc za komentáře v předešlém článku !! ♥♥♥ odpovím na ně hned zítra :3

avatars » no image 01

14. července 2013 v 10:54 | annie.
Moje první "no image" avatary :D.Dopadly špatně,já vím,ale lepší nebudou :P.
...
...
© 2013 daily-you.blog.cz

Ps:přemýšlela jsem nad další věcí - otevření rubriky "FOR YOU".Chtěli by jste udělat nějaký tutorál ? A na co ? - Je mi to upřímně fuk,jen si pište na co chcete :).

avatars » victoria justice 01

23. června 2013 v 11:09 | annie.
Dneska jsem se vrhla do letního ruchu a přidávám pár avatarů s Viky :33.Je fakt boží,přemýšlím,
jestly si nezaložím o ní blog,včera jsem mluvila se sestrou o tom :DD,nevypadala moc nadšeně,ale
já řekla,že to všechno obstarám,tak snad to výjde.No uvidíme,každopádně snažila jsem se,aby to bylo plný barev,tak snad se to povedlo ;-).Layout s Demi už mám,musím jenom připravit tutorál na nastavení :-)

© 2013 daily-you.blog.cz

avatars » bella thorne 01

20. ledna 2013 v 12:52 | annie.
Ugly .. ( ošklivý ).Jde vidět,že něco jako slůvko avatary a výroba,se mě netýká.Je to fakt příšerné :D,ale za tenhle rok,jsem avatary ještě nepřidala.Achjo.

© 2013 daily-you.blog.cz // annie.

avatars » winter,christmas time & other

26. prosince 2012 v 20:09 | annie.
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ

Vůbec jsem na nic neměla náladu tak jsem začla dělat avatary.Opravdu,ale opravdu jsou hnusné a nudné :D,ale je to asi tak jako podle mé nálady.Strašně mě štve,že za chvíli je zase škola a my budeme psát samé pololetky.Achjo.Ale snad to zvládnu,a hlavně se to budu muset pořádně naučit.Užijte si zbytek prázdnin ! :)
© 2012 daily-you.blog.cz // annie.

avatars » kristen stewart 01

24. listopadu 2012 v 17:35 | annie.
Ahoj :) ted' jsem se vrátila z bruslí a ještě předtím udělala tyhle avatary.Měly být animované,ale nějak mi na to nešel program,tak snad stačí tyhle.Ps:nevíte někdo kde mám rubriku " objednej si layout ? ".Dneska jsem se do nich chtěla pustit,ale vůbec jsem to nemohla najít ! :D nepamatuje si někdo aspoň kdy to bylo zveřejněné - měsíc,atd. ? Prosím o pomoc :D,jmenovalo se to nový článek.

© 2012 daily-you.blog.cz // annie.

avatars » demi lovato 01

13. října 2012 v 11:04 | annie.
Opět je tu něco,co mi spadlo na hlavu :D.Spíš Demin nový photoshoot :3,je opravdu nádherný.A já ho vždycky zkazím,když ho někam hodim nooo :D:D tak to pak vypadá :/:D.

© 2012 daily-you.blog.cz // annie.

avatars » selena gomez 01

12. září 2012 v 18:37 | annie.
Zas se musím omluvit za tu nepřítomnost,ale jak je škola .. vůbec nestíhám.Všechno se tak na mě mačká a ještě do toho blog .. Samozřejmě,že tu jsem hrozně ráda,ale nestíhám ho.Především se chci omluvit,těm co měli slíbrný design,nebo ho chtěli nastavit a jak já jsem slibovala .. je mi ted' fakt trapně.Zkusím to udělat tenhle víkend,protože jinak nemám čas - máme samý písemky :/.No,dobrá zpráva je,že mám aspoň přednastavený článek na zítra,takže to tu zase nebude prázdné.Snad už to nebudou avatary,které se tu objevují den co den.Ps:už se těším na víkend <33 konečně budu tady :D

© 2012 daily-you.blog.cz // annie.

avatars » ariana grande 01

30. srpna 2012 v 18:57 | annie.
Jsem zpět :).Dneska to bylo naposledy na koupání o prázdninách takže jsme vyrazili se někam vykoupat.Zítra bude hnusně,takže předpokládám,že konečně udělám nějaké ty layouty na přání.Samozřejmě že bych ráda i na svůj blog,už mám vybrané fotky.Ovšem jsou takové letní,ale smutné.A už je konec léta takže si to rozmyslím.No a tady jsou avatary s Arianou ♥ hnusné,jednoduché ale asi nemám grafickou náladu.

© 2012 daily-you.blog.cz // annie.

avatars » adele 0.1

18. srpna 2012 v 15:08 | annie.
Ahoj,už jsem zase tu.Včera jsem neměla dost času,na něčem velkém pracovat tak jsem udělala avatary,jednoduché a se zpěvačkou ADELE.Fotky byli náhodně ve složce,jen je chtělo upravit,přidat nějaký brush a je to tam :D

© 2012 daily-you.blog.cz // annie.

A ta novina ? Jsem št'astná .. ;D,víte proč ? Konečně mě někam vzali! Myslím tím do grafického týmu.Náhodně jsem se dostala do faithfully skupiny a jsem tam .. ♥ mám radost.Je mi jasné,že jste se těšili,mysleli si zřejmě že to bude něco EXTRA pro vás,ale já konečně myslela i na sebe,nebo spíš oni na mě.
 
 

Reklama