Září 2015

Unused layouts & graphic #01 | new rubric!

28. září 2015 v 16:39 | © daily-you.blog.cz |  » unused layouts & graphic
Nedávno mě napadl jistý nápad, že bych sem mohla přidat i tvorbu, kterou jsem nikdy nezveřejnila, nedokončila apod. :) Takže vážně v tuhle chvíli možná bude tenhle článek obsahovat trochu děsivou tvorbu, ale chci vám ukázat, že i třeba se mi někdy nedaří a finální práce dopadne úplně jinak, než jak byla na základech vytvořena, nebo skupina nedokončených layoutů na můj blog, které se mi nikdy nelíbily tolik, abych je zveřejnila popř. nastavila :).

větší náhled | typ: layout na můj blog | vytvořeno: 02/06/2015

ordered layout » { holland-r.blog.cz }

27. září 2015 v 23:13 | © daily-you.blog.cz |  » ordered layouts
Zdravím všechny♥
Na ask mi přišla otázka, zda li budu nabírat wardrobe apod. a jelikož mám jedno wardrobe dlouhou dobu neaktivní tak uvolním místo někomu, kdo by třeba o to rád stál. Pokud by jste měli zájem můžete mi do komentářů klidně napsat, prosím, pište mi o zájmu jen tehdy, kdy váš blog je aktivní a delší dobu už funční, s těmi novými nemám moc dobré zkušenosti a hned skončí nebo zůstanou hodně dlouhou dobu neaktivní :(.

preview // type: wardrobe // satisfaction: 80% // H-R // duration: 4h // status: zatím nenastaven


A jestli mám napsat něco o designu :-D.. Jsem teď trochu línější a zpomalenější, začla jsem na designech teprve až dnes, jelikož mě od pátku trápila rýma a takový ty další příznaky, který teď na podzim jsou docela častý, takže moje představa :,,zvládnu dva" už vymizela :D. Nicméně s tímto designem jsem se párala už nějak od rána, byla jsem hrozně bez nápadů a myslela jsem si že už se fakt na tu vykašlu, tak jsem si tam začla dělat barevný nápisy a fakt to zabralo :-D. O konečném výsledku ani nevím co říct, nemám vůbec tušení jestli se mi líbí nebo ne :(. Ta barevnost snad a ty fotky :). No a snad nebude nakonec vadit, že jsem přidala do volného místa soc. ikonky :)

ordered layout » { actresses.blog.cz }

20. září 2015 v 16:36 | © daily-you.blog.cz |  » ordered layouts
» Co se tu vůbec momentálně děje a info o mé aktivitě
Nechtěla jsem kvůli tomu psát samostatný článek vzhledem k tomu, že jsem se dost už vypsala v tom předešlém, ale ráda bych vám vysvětlila pár věcí, přece jenom proto, že od minulého týdne se to tu krapet změnilo :-D.
Začnu asi tím, že jste si mohli povšimnout, že už "nemám" design. Kdo mě zná, už určitě ví, že mi v hlavně hráblo a nesnášela jsem koukat už 2 a půl měsíce na tu stejnou věc :-D. Snažila jsem se několikrát o nějaký hezký design, ale bohužel se tomu tak nikdy nestalo, nebo nemám nápady. A pak vemu objednaný layout a nápadů mam neskutečně. Co se to se mnou děje, fakt nevím :-D. Takže prosím, přežijte to tady chvíli s tímhle obyčejným hnědým plátnem s akcentem růžové :).
Druhou věcí - měla jsem tu už několik dotazů a komentářů ať nekončím apod. Nikde jsem nic takového nepsala :-D, každopádně grafika mě pořád hrozně baví, nehodlám skončit, i přesto, že jsem psala v minulém článku že grafiku můžu dělat jen o víkendech, tak vše zůstává stejné :). Budete tu postupně zase vídat i jiný druh grafiky než layouty, ale to se raději nechte překvapit :).

» A konečně další objednaný design!

preview // type: wardrobe // satisfaction: 98% // actresses // duration: 6h // status: zatím nenastaven

Co se týče designu.. :-D dělala jsem ho asi 4x, ale myslím, že konečný výsledek stojí za to, a vůbec mi nevadí, že jsem se s ním dělala zhruba měsíc ( s touto verzí "jen" 6h :D ). Sice nepatří moc mezi světlejší, ale tak snad to nebude vadit :).

ordered layout » { lucyhale-only.blog.cz }

13. září 2015 v 15:02 | © daily-you.blog.cz |  » ordered layouts
Nemám nějak nápad co napsat, koncem prázdnin jsem tu chyběla, a teď docela taky dlouho a asi ne kvůli tomu, že by se mi nechtělo, ale kvůli času apod. S přidáváním to teď bude takový dost ubohý, vzhledem k tomu, že na intru mi funguje notebook hrozně špatně, a pořád jsem nepřišla na to proč :-D. Tak jo ve zkratce - designy můžu dělat jen o víkendu ( a to jsem vlastně vůbec ráda, že o víkendu žiju a stejně ho celý skoro prospím.. ). Rozhodně blog zase nemíří ke konci, jen to teď bude takový dost těžký no.. :). Design se mi stále na blog nedaří vytvořit, a to už tady chátrá 2 a půl měsíce. A stále mi ani nevadí :-D. Třeba někdy o nějakých prázdninách se mi podaří něco vytvořit :).

preview // type: wardrobe // satisfaction: 98% // LH-O // duration: 4h // status: zatím nenastaven


A ano, už mě chytla i podzimní nálada, a letní barvy už mi nic neřikaj, a ráda tvořím v tmavých barvách. Mám hrozně ráda hnědou barvu ( ať je zkombinovaná s jakoukoliv další barvou ) takže jsem se nadšeně pustila do layoutu. To je snad jedinej layout, který se mi po 3 měsících líbí :-D. A to jsem se bála, že nebudu mít žádnou představivost. Mám rozdělaný ještě jeden s Em Clarke, ale bojím se, že ho tento týden už nestihnu dokončit, no snad se na mě adminky ani vy nebudete zlobit :).