Srpen 2015

ordered layout » { eleanoriny-povidky.blog.cz }

19. srpna 2015 v 13:38 | © daily-you.blog.cz |  » ordered layouts
preview // type: normal order // satisfaction: 93% // E-P // duration: 100h // status: nastaven

15. objednanej design JENOM za prázdniny :-D, nějak mi to připadá jako kravina, chtěla jsem si to spočítat, radši bych kdybych to nespočítala, teď si připadám jak nějakej bláznivej magor do dělání layoutů :-D. No což, každopádně jsem ráda přijala tuto objednávku, jelikož mi adminka poslala tyto dokonalé fotky tak jsem samozřejmě neodmítla :). Akorát dělání samotného layoutu bylo dost těžké, ač se tomu asi těžko věří, nemám nápady. Vážně ne :-D dělala jsem ho celý včerejšek, samozřejmě ne celý den. Příští designy budou s Miley Cyrus, Emilií Clarke a další :)

ordered layout » { flawless-emmaroberts.blog.cz }

17. srpna 2015 v 15:11 | © daily-you.blog.cz |  » ordered layouts
preview // type: normal order // satisfaction: 96% // F-ER // duration: 3h // status: nenastaven
  • Slibovaný design s Emm :-). Chtěla jsem normálně napsat, že si myslím, že je to trochu jiný styl než dělám, ale zas přemýšlím nad tím, jestli vůbec nějaký styl mám :-D. Každopádně, když jsem viděla tyhle fotky s tím barevným pozadím hned jsem věděla, jak ho chci udělat a šel mi dokonce vcelku rychle :-). Budu ráda, když do komentářů napíšete jak se vám design líbí a doufám, že se admince bude líbit :).
    Zatím nevím s kým bude další design, nemám nic rozpracovaného, asi se nechte překvapit :-D :-)

ordered layout » { shows-nick.blog.cz }

15. srpna 2015 v 20:21 | © daily-you.blog.cz |  » ordered layouts
preview // type: wardrobe order // satisfaction: 90% // S-N // duration: 4h // status: nenastaven
  • Slibovaný druhý layout, tentokrát pro wardrobe s Vicky. Dělala jsem ho asi do půl třetí ráno :D, no nevadí, stejně jsem nemohla spát. Jsem ráda, že nakonec mi adminka poslala jiné fotky, jelikož by to mohlo dopadnout úplně jinak :-D. Design jsem dělala asi napodruhý, nakonec jsem s layoutem jakžtakž spokojena. Další objednaný layout je takový v hodně živých barvách, tak jsem zvědavá co na něj řeknete :)

ordered layout » { moncaabs.blog.cz }

15. srpna 2015 v 15:14 | © daily-you.blog.cz |  » ordered layouts
preview // type: normal order // satisfaction: 70% // MA // duration: 2h // status: nastaven
  • Objednávka stará 2 měsíce, až je mi z toho vážně trapně. Každopádně adminka se snad nezlobí, design se jí líbí, takže asi už víc spokojenější být nemůžu :-). Design je jednodušší, nebylo mi podloženo moc informací, tak nebylo moc z čeho čerpat, ale na druhou stranu mi to ani nevadilo :-D. Zřejmě dneska zveřejním ještě jeden hotový design, s Victorií Justice :-).

OBJEDNÁVKA LAYOUTŮ (otevřena)

10. srpna 2015 v 23:58 | © daily-you.blog.cz |  » news on blog
Poslední dobou bych ráda dodržovala to co jsem slíbila, takže jsem otevřela objednávku layoutů. Tentokrát bych radši objednávky řešila přes maily, takže pokud budete mít zájem, napíšete mi na mail dyannie@seznam.cz, že by jste měli rádi ode mě design a já vám pošlu objednávku a následně napíšu, jestli vaši objednávku beru nebo ne (vždycky jsem brala všechny, ale pak se mi designy nedařili a byla jsem bez fantazie.. :( )

OBJEDNÁVKA JIŽ UZAVŘENA, děkuji všem za objednávky!

( edit: 14.08.2015 23:01 )

ordered layouts » { EC-D, SH&MF }

3. srpna 2015 v 15:00 | © daily-you.blog.cz |  » ordered layouts

Od listopadu 2014 do dubna 2015 jsem měla tady na d-y pauzu a mezitím jsem dost pobývala na jiných blogech, kde jsem si tvořila designy, které bych koneckoncům chtěla postnout i zde :).


(pro větší náhled klikněte na obrázek)

Nejprve bych začala asi layoutem s Eye Candy (můj první design v photoshopu!! O.O) - pořád se mi děsně líbí :D (normálně první samochvála, ale to není poslední v tomto článku ! :D ), každopádně mě dost mrzí, že seriál skončil, jelikož bych na něm pobývala nejspíše doteď (ale všichni víme, že bych se i stejně vrátila na d-y a měla oba blogy :D). Další design je na sweetheaven. Už je to nějaký ten pátek co jsem ho dělala o.O, nabídla jsem se týmu že ho udělám a naivně jsem si myslela, že to tam asi rozjedem :D, no nestalo se tak, což mě mrzí, ale třeba zas někdy :). Nakonec tu mám dva designy s Megan na blog, který jsem opečovávala asi cca 2-3 měsíce. Vím, že mě to tam děsně bavilo, ale pak Megan neměla moc novinek a bylo to dost na nic :(. Jinak ty designy s Megan byly tvořené ještě v PhotoFiltre :).

ordered layout » { crystalreed.blog.cz }

2. srpna 2015 v 22:14 | © daily-you.blog.cz |  » ordered layouts
preview // type: normal order // satisfaction: 95% // CR // duration: 5h // status: nastaven
  • Asi měsíc stará objednávka, kterou jsem dokončila vítězně až teprve teď :D. Joo, měla asi 3 verze, nakonec se mi to podařilo uhrát ze zelené na růžovou (prostě ji miluju). S výsledkem jsem docela spokojená (není tomu tak často) takže mam chuť na další objednávky. Už jen 3♥. Do příštího týdne budou všechny hotové a 10.8. mám v plánu otevřít opět normální objednávky. YAHOOUUU!

template » PSD #01

1. srpna 2015 v 11:42 | © daily-you.blog.cz |  » templates
Po roce jsem se pustila opět do dělání free šablonek, tentokrát ve formátu PSD. V celém článku se můžete podívat na náhledy jak šablonka vypadá a budu ráda, když mi napíšete do komentářů jestli máte rádi tento typ grafiky :)