Prosinec 2012

Happy new Year » nápisy 03

31. prosince 2012 v 16:58 | annie. |  » descreptions
Vím že jsem tu strašně dlouho nebyla a nepřidala to co jsem měla ..,ale přišlo to že jsem prostě na pokračování neměla náladu.Fakt nevím čím to bylo,tak se nezlob te.Layout s 1D nějakej čas furt dodělávám,ale furt to není ono.Můžete se kouknout na malý náhled.Ano,je to jenom malý náhled,nechtěla jsem tam dát celý.No, a dneska jsem k tomu všemu udělal nějaké fakt hnusné nápisy,za které se fakt hrozně stydím,takže mě klidně pomlouvejte.Snad to není pozdě,:D.Já už jdu,musím totiž udělat mičku a takovéty další práce,které mě nebaví takže ahoj,a HAPPY NEW YEAR !! :-**

© 2012 daily-you.blog.cz // annie.

icon bases » pretty little liars 01

27. prosince 2012 v 19:54 | annie. |  » iconbases
Právě před malou chvilkou jsem dodělala iconbases s pretty little liars.Určitě ho všichni znáte a kdo ne,at' se jde rychle koukat :D.Strašně moc mě oslovil třináctý díl třetí série.Myslím že byl nejpovedenější ze všech vůbec.A návštěva Adama Lamberta ? To už vůbec ;D,nejlepší.Sice ho nemusím,ale zpívá fakt dobře.No co,jdu se najíst koukat na TV,potom si budu číst knížku a zase o půlnoci pudu až spát .. miluju prázdniny

© 2012 » daily-you.blog.cz ( kliknutím na obrázek stáhnete )

{ 28.12.2012 - 20:58 }
- mám rozdělaný free layout s ONE DIRECTION :)) zejtra ho přidám ;).

avatars » winter,christmas time & other

26. prosince 2012 v 20:09 | annie. |  » avatars
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ

Vůbec jsem na nic neměla náladu tak jsem začla dělat avatary.Opravdu,ale opravdu jsou hnusné a nudné :D,ale je to asi tak jako podle mé nálady.Strašně mě štve,že za chvíli je zase škola a my budeme psát samé pololetky.Achjo.Ale snad to zvládnu,a hlavně se to budu muset pořádně naučit.Užijte si zbytek prázdnin ! :)
© 2012 daily-you.blog.cz // annie.

Christmas » 24.12.2012

26. prosince 2012 v 15:20 | annie.
STRAŠNĚ MOC DĚKUJU VŠEM ZA POPŘÁNÍ VESELÝCH A KRASNÝCH VÁNOC ! Ahoj ! :) Jojo,uvědomuju si moc dobře,že je už na to trochu pozdě,ale jaké jste měli Vánoce ? Já si je teda užila proklatě :D .. ehm,sice jsem si velkou většinu dárků vybírala sama,jelikož rodiče mě považují už za velkou holku :D!Nečekaně .. ,ale tak to bylo i minulý rok .. ale osobně si myslím,že tyhle Vánoce neměli tentokrát chybu.No,můžete mě považovat za divnou holku,jelikož jsem tady své osobní fotky snad skoro nikdy nedávala,nebo jsem je smazala.Ale usoudila jsem,že by to bylo lepší než se piplat s grafikou,tak jsem vzala fot'ák a šla na věc.
Svetřík od mé kamarádky :),poslední dobou jsem si totiž oblíbila leopardí styl.

Christmas day » nápisy 02

23. prosince 2012 v 17:02 | annie. |  » descreptions
PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK
Přidávám pár vánočních nápisů na zítřejší den :).Jak jsem psala,momentálně jsem u kamarádky.
.
© 2012 daily-you.blog.cz // annie.

Objednaný pro » miss-shocking.blog.cz

23. prosince 2012 v 13:16 | annie. |  » ordered layouts
|náhled|spokojenost:50%|doba trvání:30min.|pro:miss-shocking.blog.cz|Můj názor: Ne,že bych je dělala na přání,ale tenhle byl pro moji kamarádku.Byla to docela piplačka,ale bylo to strašně rychle nežli obvykle ;D.Mně se osobně docela líbí,nejdřív byl hrozně světlej,ale miss shocking si ho přála v tmavé takže ehm .. tak to ted' vypadá.Myslím,že kdyby tam nebyli ty dárky a čepice,že by to bylo takový smutný,chápete ? :D:D,ale ted' je konečně dodělanej,takže dobrý. A jak se líbí vám ?

No,a já vám chci popřát krásné veselé vánoce,at' si užijete svátky s příbuznými,rodinou,přáteli nebo s vaším přítelem/kyní
,jelikož já tu zítra nebudu,protože opravdu jediný v roce nehodlám pobytovávat na počítači.To radši budu sedět u televize a cpát se cukrovím :D.Ale kuš,já neztloustnu.Možná maličko,ale jak se vrátím do školy,zase to vysportuju jako obvykle.Kdybych nechodila do sportovky a neměla každej den tělocvik,možná že bych byla vážně tlustá :D.No,ale to odbočuju,co jsem vlastně chtěla.Ted' pudu ke kamarádce,kde s dalšíma kamarádka pořádně oslavíme Vánoce ( protože,zítra to bude jenom s rodinami .. ) a snad dostanu něco pěkného.Určitě vám to popíšu a až bude po vánocích budu zase plně funkčí.Teda aspoň na nějakou dobu,protože jak začně škola,to zase budu jako vždycky v .. chápete .. " pozadím " .Budou poleletní práce a já fakt chci vědět jak to zvládnu :D:D,asi nijak nooo .. ted' mi jde o všechno,a jestly to malinko po .. jaksi no usadim .. tak mam celej život v " pozadí " . Nechme zatím budoucnost budoucností a užívejme si Vánoce ! :)

Ps
:určitě přednastavím nějakou grafiku na zítra možná i na dnešek,vůbec nevím.Udělám nějakou grafiku na přání,šablonky atd. ještě nemám vůbec menu dodělané,chybí mi tam rubrika navigation :D:D,taková hrubá chyba.Jen tak nepatrně jsem se rozepsala :D

A pořád,jestli se chcete stát mím affilates,můžete se zapsat zde.

Wanna be my affilates ?

22. prosince 2012 v 16:40 | annie.
Založila jsem nový náběr affilates s tím,že fakt už si je budu dávat do menu.Navíc,udělala si tady prostě pořádek,jelikož v tom byl fakt zmatek.Povšimnout si můžete nového menu,které jsem trochu poupravila.Jistě,ještě není hotové,stále se na něm pracuje.Ale ted' k těm přihláškám.
Opravdu mi záleží na affilates,kteří při návštěvě nepoužívají " ahoj,obíhám " či ve zvyku zkopírovaný komentář.Jestli nejsi jeden z nich,můžeš se zapsat :).

01
» tvoje přezdívka / jméno
02 » adresa blogu
03 » o čem máš blog
04 » proč chceš spřátelit ?
05 » co chceš na ikonku do menu ?

Uvidím jestly spřátelím s každým ,jestly mě váš blog zaujme apod.O případném zájmu vás budu informovat :)

Christmas fonts #1

16. prosince 2012 v 13:57 | annie. |  » fonts
Přidávám tu první vánoční fonty.Vybírala jsem je jak se mi líbíli,tak snad i vám.

Kliknutím na obrázek stahuješ.
© 2012 daily-you.blog.cz

Šablonky » # 7

12. prosince 2012 v 9:50 | annie. |  » templates
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ
Ahoj :) přidávám vám tu slibované šablonky.Mám v úmyslu udělat zítra nějakou objednanou grafiku,jelikož fakt už je to tam dlouho :D! No,ale k věci - dneska tu nejsem,protože mám zejtra svátek ( ANO,JSEM LUCIE a nepiště mi,že upiju :D:D ) ve čtvrtek nemá nikdo čas,tak tot' vše :).Vzhledem k tomu,že to píšu ted' navečer v úterý,tak se nedivte že je to napsané tak všelijak :D,jsem trdlýn nó.

Šablonky v CČ

Make up # 2 vampire dimension

11. prosince 2012 v 18:23 | annie. |  » retouches
Ahoj :) jsem tu opět.Hlásím se v plné kráse ;D,ne tak úplně,ale místo bolení krku mám rýmu.Ale neulejvám se,chodím do školy ;D.Dneska jsem dělala jenom makeup retouch ( snad pochopíte podle obrázků ) a ještě šablonky,které na zítra přednastavím.Upřímně,připadám si fakt dost posedlá těma upírama :D,asi mi fakt není dobře.


Kliknutím na obrázek se ti zobrazí náhled.
© 2012 daily-you.blog.cz