Listopad 2011

Ehmmmm .. jak dál ?!

25. listopadu 2011 v 18:13 | Annie
Ahoj ^^ zase tu jsem nojo,ale ? Učení .. já fakt nemůžu.A ještě jsem tu tak už jenom max.4 x do týdně.Víc ne.A co mě ještě nejvíc naštve?Ty vaše objednávky!Jako sorry,ale já toho mam dost a nebaví mě to.I když tam napíšu konec,všichni jse vypatlaný zřejmě asi žejo?!Bože,vy děti !:D:D ( je mi z vás hodně,ale hodně do smíchu) trochu naštvaná,ale koho to nasere.

Vůbec mě nebaví tenhle layout,fakt šrot.Udělám novej,propracovanej,prostě...Chápete?Bude to něco originálního ( možná vánočního ) nechte se překvapit :))

Shooping :)

19. listopadu 2011 v 16:19 | Annie

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ahoj,zas píšu ;)).Jak se máte,co děláte?;) já se mam celkem fajn jak jinak ! :))
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Včera jsem byla s moji ( nejlepší kámoškou ) Markétou nakupovat do Jíčina a něco jsme si koupili ( tak různě .... ) Já jsem si koupila několik hovadin ,které jsou uvedeny níže pod článkem a markéta ? Hamburger,čelenky a tak dálee .. :D.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Konečně to vyšlo.Měli jsme jet už před tejdnem,ale měla jsem zaracha,ale protože jsem měla před tím den narozeniny mohla jsem jet
1.Šátek,značka:Kik,obchod:Kik,cena : 29,- kč
2.naušnice,značka:Fashion Jewelvy,obchod:Dragon,cena:29,- kč
3.Tělové mléko,značka:Balea,obchod:DM,cena : 49,90 kč
4.Řetízek,značka:Kik,obchod:Kik,cena:29 ,kč
5.prstýnek,značka:Kik,obchod:Kik,cena:29 kč
6.deodorant,značka:Balea,obchod:Dm,cena ( zatraceně tajemství ! :D)

lovely day ^^ every day .. MY BIRTHDAY

17. listopadu 2011 v 13:04 | Annie
Nazdar,kamarádi! :D ^^ ,čím sem starší tím jsem debilnější,ale co :).Bude mi 13!Konečně :),spíš dneska už mi je 13 :D,ale co.Holky příjdou ve dvě tak pěkně zapaříme a pak mi dá rodina dárky .. at' to nejsou kraviny.Slavim,ale se sestrou ( pochopitelně s dvojčetem .. ) a doufám,že no .. nechme to.Se sestrou máme toho jídlo hrozně málo,takže vůbec nevíme jako co se bude dít.Jinak budu fotit tak vám teraz nějaké fotky ukážu ;).
Ted' na mě řve sestra přes FB,že je oběd tak letim :D,ahoj ^^
Ps:doslova jsem si zamilovala tu písničku ! <333

Objednaný : twillightsaga-czblog.c

4. listopadu 2011 v 19:48 | Annie |  » ordered layouts
|Spokojenost:96 % |doba trvání:80 min.| stav: nastavený |

Můj názor: další layout na objednávku.Ale s tím,že to byl pro moji kamarádku.Dlouho jsem ji to totiž slibovala :D.No a tady je ten výkon.Nemůžu říct,že se mi nelíbí protože přesnej opak,ale je takovej .. :) no,posud'te sami ..

odečteno - sečteno = jak dál ?

2. listopadu 2011 v 20:23 | Annie

Možná jsem někomu chyběla možná někomu jo.Mně je to jedno.Prostě .. jednoduchej krátkej článek,kterej nemá meze.Takže,jednoduše .. HIATUS.Prostě .. musím se učit a předem se omlouvám,že neodpovídám na vaše komentáře.Mrzí mě to.Vynechejte mě z různých piplaček ,stejnak nejsem na to zvědavá.Zkusím se sem stavit nějak o víkendu a konečně něco přidat,ale dokud se nezlepšim .. HIATUS ! :)