Září 2011

Nemocná,layouty a ostatní info.

30. září 2011 v 20:17 | Annie
Ten nadpis,hlavně neberte,že pracuju!-Ono to tak totiž není ..
Nebudu vysvětlovat co to znamená,protože to stejnak neni nijak zajímavý.Dneska jsem si koupila BRAVO ♥. Teda .. já ne.Koupila mi ho sestra.Ještě jsem totiž nemocná..Jinak.Absolutně nestíhám,protože vlastním 3 blogy + teda můj a nevim,nevim jestly dělám dobře,protože nebude stíhat a škola taky zas .. takže se potřebuju všechno doučit a bla bla bla .. kouknu se asi na affilates a "oběhnu je".Dlouho jsem je nenavštívila .. možná plánuju udělat nějaké layouty na objednávku,ale to píšu - jen možná.Navíc,už mi skoro zakacujou PC tak nevim no.Furt nemůžu moc jíst ( jako olivy,které jsou mimochodem moji jedinečnou pochoutkou a ještě nemám absolutně chut' na mastné věci,tak uvidim jak si zvyknu ) .. zatim jim jen kaši , tak snad to zvládnu .

Alžběta Kolečkářová-Andělskej flám
(nijak moc ji prostě nemusím,ale ta písnička hrála na ÓČKU a mně to hraje furt v hlavě.Líbí se mi to "ŽIVOT JE MOC COOL" .. :).

Png pixie lott no.1

30. září 2011 v 20:04 | Annie |  » pngs
Jo jasný,děsný co se dá čekat.Ne,ale fakt.Obrázek je z weheartit.com.A já jsem ho nijak neupravovala tak se nezděšte.
Kliknutím na png,se vám zobrazí ořezené..
>> Do grafiky nemusíš používat zdroj
>> Když ho uvedeš do článku , tak ten zdroj prosím uved'.

Design blogu č.20

30. září 2011 v 19:52 | Annie |  » past layouts

by:Annie ( daily-you.blog.cz )

|Spokojenost:100%|Doba trvání:1 h.|Barvy:především červená ( či růžová ) , šedá|

Můj názor:Konečně jsem zase št'astná,že jsem něco vykutila.Tak tedy.Kutim furt,ale na tohle se musím přiznat,že se mi to líbí.Ty barvičky ♥ a tak celkově prostě .. snad tu vydrží ;) .

Jak půjdu dál a ještě název navíc ..

29. září 2011 v 17:40 | Annie
Čus,zdravím i když ještě se jenom maličko vyléčuji,ale pochybuju že to stejnak bude lepší.
Prohrabu se v affilates a polovinu smažu,protože mě to nebaví.Možná i zrušim,ale i stejnak.Zejtra píšem z FYZIKY takže se musim šprtat .. vůbec se mi nechce .. a ještě vůbec nevim jestly pudu do školy zejtra , protože jsem večer měla rýmu a stejnak .. neni mi moc dobře . Píšte si o mně , že jsem klidně simulantka , ale kdyby jste byli na mém místě tvrdily by jste něco jinýho.Jdu se koukat na Spongeboba tak zatím zdarec ^^ - nesnáším svůj hnusnej život ..

Avatars Miley Cyrus no.8

29. září 2011 v 17:33 | Annie |  » avatars

-NEPOTŘEBUJÍ komentář já sama vím jaké jsou :)
.. ( ale mně se líbí ;D )

Zvratky,piškoty,litry vody a kaše ^^

28. září 2011 v 18:44 | Annie
TEN DEN BYCH FAKT NERADA ZNOVU ZAŽILA,PROTOŽE TO BYLO ODPORNÝ A ÚNAVNÝ.
Takže .. ( napínavá chvíle ) . Je mi zle . Celý úterý jsem zvracela,protože jsem snědla čočku,nebo asi jak to míním nazvat.Do toho jsem dostala škitavku a nežli jsem se dohrabala do postele,začala jsem zase zvracet.Začalo to NĚMČINOU a zkončilo to desátou hodinou.Tak teda.. SKORO ,protože se mi ještě dotet' motá hlava,ale zejtra určitě půjdu do školy.Nařídil mi to tatík.Takže .. ted' se jdu uchýlit k tomu,že jdu s maminou ^^ koukat na "ratatují".. (nevim jak se to píše ) a potom si zas lehnu.Možná nějaký extra přípravy do školy,ale tet' na to nemám náladu.

Mám tu nový oblek.Tedy spíš layout.Nevím co na něj říkáte vy ( ani mě to nezajímá,protože mě zas budete kritizovat ),ale já jsem s ním spokojená.Nechci žádný přeplácaný .. ehm .. HOVADINY.Respektive dneska na všechno kašlu a jdu se teda dívat na ten film.I když smrdim jak tchoř a mam mastný vlasy.Ale o tom psát jsem vážně nechtěla.Už mě tu zas komanduje bratr.Fakt exot.

Upřímně?Život na ho*no!"

26. září 2011 v 19:26 | Annie

Mě to nebaví fakt ne.Patlat se se vším a zjistit,že to momentálně úplně k ničemu?Ne,to ne.Spíš taková jsem.Když vám někdo napíše,reklamu-naserete se.Ale já jsem prostě taková.Jsem taková jaká jsem a takovou mě trestaj.Jako kdybych byla "nějaká nevim co" a co nejhůř-moje kamarádka,která mi kdysi moc,moc,moc pomohla se stěhuje.Úplně.Ze školy.A její máti tam nechala její nejlepší kamarádku ( která je mimochodem moje kamarádka ze školky ^^,ale to sem cpát nebudu).I když by bylo potřeba.

Dneska jsem byla ve výtvarce.Fakt zábava vzít si štětec,různýma barvama cákat po různých hovadinách.Fakt nádhera.A co se nestane.Ne to se stalo-kydla jsem na sebe barvu ( na ruce ^^ ) a samozřejmě,že to byla ta co nejde absolutně smejt..,ale záhada je,že já jsem to umyla.

Ve škole furt stejný.Hovadiny,hovadiny,hovadiny.I když . . musim se víc šprtat ( ne to mimochodem neni žádnej žert ) takže seru na ty layoutky ^^ na dobu neurčitou * * * - jenom peču,protože bych byla potom asi hodně zlá.Navíc - ty známky jsou fakt k zblití a já tu jen sedim jak důchodce u PC a nic nedělám jinýho než skáču prstama na klávesnici.A toho všeho je tolik,že napsat to nemá ani cenu.Možná.Jo.Layout ^^ je úplně k zulíbání.Ne,kecám je to humus a vyměnim to.A navíc-absolutně nevim jestly někoho vemu na NINA-HQ,nebo "nina" ( prostě ) skončí.Já nemam čas.Já nechci bejt debil.Sice jsem,ale.. nemá to cenu vysvětlovat,protože si to stejnak nikdo nepřečtě.A affilates asi skončim,jsem líná je obíhat i když spoustu miluju.

Hledají se SPOLUADMINI NA NINA-HQ!"

24. září 2011 v 14:10 | Annie
Tentokrát jsem se ozvala jen kvůli tomuhle ;D.Já to fakt potřebuju,protože pochybuju,že bych to utáhla sama.Takže-
CHCEŠ BÝT ADMIN NA NINA-HQ? (založila jsem ho já)
PRAVIDLA:NESMÍŠ nic krást beze zdroje z ostatních blogů
NESMÍŠ měnit naše heslo
NESMÍŠ měnit layout,bez mého svolení
MUSÍŠ přidávat denně ( to zas ne,ale jako vkuse.. )
NEMUSÍŠ na to umět nějak extra grafiku,já udělám vše potřebné.
MUSÍŠ mít aspoň rád trochu Ninu!
MUSÍŠ umět ukládat fotky apod.
PŘIHLÁŠKA:JMÉNO:
BLOG:
VĚK:
SOUHLASÍŠ S UVEDENÝMI PRAVIDLY?

LAYOUT,KTERÝ BUDE NA NINA-HQ (výroba má!)
- nemá ještě menu..,ale dodělám.

NEBERU VŠECHNY,VYBÍRÁM SI!
-nebojte furt budu tady na blogu,jen chci založit fansite o Nině!"

Blend the Vampire diares no.1

22. září 2011 v 19:07 | Annie |  » blends

Půl hodinová práce,ale já jsem s ní spokojená ;D.
-NEUPRAVOVAT,NEKOPÍROVAT ČI ZNEUŽÍVAT!

Olé,lolé ;)) aneb já a okolí.

20. září 2011 v 20:53 | Annie
Haha :D,to nahoře jsem já.Vynechte prosím vtipy o blondýnách apod. sice jsem na to zvyklá,ale já barvu vlasů mam jinou.Já tomu říkám:,,pochcaná sláma".

Tentokrát jsem fotky nevybírala z nějakého podmětu,ale vybrala jsem prostě ty co jsou nejvíc..jak to napsat.To co fotím a to co je nejlepší? Asi tak!